Idag
Matchstatus
Serier
Klubbar
7 Mot 7 Grupp B Dam
home team logo
Solängens BK
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IF Väster
Dam VM-kval Grupp A
home team logo
Sverige
00:00 den 21 september
VS
visitor team logo
Georgien
Dam VM-kval Grupp A
home team logo
Finland
00:00 den 21 september
VS
visitor team logo
Slovakien
Div 2 Norra Norrland Nord Damer
home team logo
Assi IF
18:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Gammelgårdens IF
Div 2 Norra Norrland Nord Damer
home team logo
Notvikens IK DFF 2
19:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Lira BK
Div 4 Ljungby Dam
home team logo
Ljungby IF B
19:15 den 20 september
VS
visitor team logo
Lagans AIK U (9-m)
Division 12 Skara Pojk
home team logo
Nossebro IF
18:45 den 20 september
VS
visitor team logo
Varnhem/Axvall
Division 6 Herr Södra Bohuslän 2021
home team logo
Skärhamns IK Lag 2
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Torp GOIF
Ettan Södra 2021
home team logo
FC Trollhättan
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Utsikten
F10 Nv röd
home team logo
IF Haga
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IF Hallby FK blå
F11 V
home team logo
Anderstorps IF grön
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IFK Värnamo blå
F19 EM-kval 1
home team logo
Serbien
00:00 den 21 september
VS
visitor team logo
Island
F19 EM-kval 1
home team logo
Sverige
00:00 den 21 september
VS
visitor team logo
Frankrike
Herr Div 8 Västra
home team logo
Harbo IF 2
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IK Hinden 2
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Mariebergs SK
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Som United Fotbollsförening
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Gimonäs FC
20:15 den 20 september
VS
visitor team logo
Ängby IF
Herrar, Utveckling A Nordvästra
home team logo
Sils IF
17:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Götene IF
Herrar, Utveckling A Västra
home team logo
Wargöns IK
19:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Edet FK
Herrar, Utveckling B Lidköping
home team logo
Trässbergs BK
17:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Kållandsö GoIF
Herrar, Utveckling B Lidköping
home team logo
Trollekis
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Källby IF
Herrar, Utveckling B Lidköping
home team logo
Ardala GoIF
18:45 den 20 september
VS
visitor team logo
FC Corner
Herrar, Utveckling B Lidköping
home team logo
Norra Härene BK
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Varnhem/Lundsbrunn
Herrar, Utveckling Elit Östra
home team logo
Tidaholms GoIF
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IFK Tidaholm
Herrar, Utveckling Elit Östra
home team logo
Åsarp-Trädet FK
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IFK Hjo
P05 SV
home team logo
Älmhults IF
00:00 den 21 september
VS
visitor team logo
Hillerstorps GoIF 9-m
P07 NÖ
home team logo
Oskarshamns AIK 2
18:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Södra Vi IF
P08 S
home team logo
Orrefors IF
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Lessebo GOIF 2
P09 V vit
home team logo
Waggeryds IK
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Värnamo Södra FF
P10 Sv blå
home team logo
Värnamo Södra FF grön
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Ljungby IF Vit
P11 V grön
home team logo
Skillingaryds IS
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Gislaveds IS blå
P11 V grön
home team logo
Burseryds IF
18:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Klevshults SK
P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 1)
home team logo
Nyköpings BIS
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Sickla IF
Reserv Elit Göteborg
home team logo
Landvetter IS
20:15 den 20 september
VS
visitor team logo
Sävedalens IF
SSD 1
home team logo
Djurgårdens IF FF
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Sollentuna FK
SSD 2 Norra
home team logo
Bagarmossen Kärrtorp BK
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Bele Barkarby FF
SSH 1
home team logo
Enskede IK
19:45 den 20 september
VS
visitor team logo
Vasalunds IF
SSH 2 Norra
home team logo
Enebybergs IF
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Sundbybergs IK B
SSH 2 Norra
home team logo
Ängby IF
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Spånga IS FK
SSH 2 Södra
home team logo
Spårvägens FF
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Älta IF
SSH 2 Södra
home team logo
Västerhaninge IF
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Hanvikens SK
SSH 3 Södra
home team logo
IFK Haninge C
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IFK Stockholm FK
SSH 3 Södra
home team logo
Segeltorps IF
20:30 den 20 september
VS
visitor team logo
Mälarhöjden-Hägersten FF
Superettan 2021
home team logo
IFK Värnamo
19:00 den 20 september
VS
visitor team logo
Örgryte IS Fotboll
U21 Allsvenskan Mellersta 2021
home team logo
IFK Göteborg
17:00 den 20 september
Inst.
visitor team logo
BK Häcken
Utv B Jönköping
home team logo
Torpa FF
20:00 den 20 september
VS
visitor team logo
IF Haga U/Inter