Idag
Matchstatus
Serier
Klubbar
Div 2 Norra Norrland Nord Damer
home team logo
Bergnäsets AIK
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Lira BK
Div 2 Västra Svealand damer 2021
home team logo
Torsby IF 2
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Lysviks IF
Div 3 Värmland damer 2021
home team logo
Råtorps IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Filipstads FF
Div 3 Värmland damer 2021
home team logo
Säffle SK 2
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Skoghall DF
Div 4 Västra Herr
home team logo
Slätthögs BOIF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hovslätts IK
Div 5 Södra Herr
home team logo
Vederslöv-Dänn.IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Wexiö FK
Div 5 Västra Herr
home team logo
Bodafors SK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FK Liljan
Division 11 Alingsås Pojk
home team logo
Bjärke
18:30 den 18 juni
FT
visitor team logo
Gerdskens BK Gul
Division 12 Alingsås Pojk
home team logo
Vårgårda IK Röd
18:00 den 18 juni
FT
visitor team logo
Gerdskens BK
Division 12 Skara Pojk
home team logo
IK Gauthiod
18:00 den 18 juni
FT
visitor team logo
Varnhem/Axvall
Division 2 Dam Mellersta Norrland
home team logo
Stöde IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Team Hudik
Division 2 Dam Nordvästra Götaland 2021
home team logo
Hisingsbacka FC
19:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Vallens IF
Division 2 Dam Nordvästra Götaland 2021
home team logo
Skoftebyns IF
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
BK Häcken
Division 2 Damjunior norra
home team logo
Morön BK F06
19:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
Myckle IK Damjun
Division 2 Flick Vårmatcher
home team logo
IK Gauthiod
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Våmbs IF
Division 2 Flick Vårmatcher
home team logo
Trollhättans BoIS (9:9)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Trollhättans IF (9:9)
Division 2 Herrjunior
home team logo
Sandviks IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Röbäcks IF P 05/06
Division 2 Herrjunior Max 16
home team logo
Sävar IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Umedalens IF
Division 2 Herrjunior Max 16
home team logo
Robertsfors IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Morön BK P 05/06
Division 2 Pojk Vårmatcher
home team logo
Dalsjöfors GoIF
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ulricehamns IFK
Division 2 Pojk Vårmatcher
home team logo
Lidköpings FK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Skara FC
Division 2 Pojk Vårmatcher
home team logo
IFK Hjo
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Falköping FF
Division 3 Dam Södermanland
home team logo
Hargs BK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IK Tun U
Division 3 Flick Vårmatcher
home team logo
Ulricehamns IFK
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bergdalens IK
Division 3 Pojk Vårmatcher
home team logo
IF Elfsborg
18:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Holmalunds IF
Division 4 Dam
home team logo
Älvängens IK (B)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bergums IF
Division 4 Flick Vårmatcher
home team logo
Norra Fågelås IF
17:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hörnebo SK
Division 4 Flick Vårmatcher
home team logo
Sjömarkens/Sandared
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Kronängs IF
Division 4 Flick Vårmatcher
home team logo
Halvorstorp/Trollhättans FK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Edet FK
Division 4 Flick Vårmatcher
home team logo
Skara FC
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Kinnarp-Slutarp/Vartofta
Division 4 herr norra
home team logo
Burträsk IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Renbergsvattnets IF
Division 4 herr norra
home team logo
Myckle IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Medle SK
Division 4 Herr Södermanland
home team logo
Hargs BK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Södertälje FK
Division 4 Herr Södermanland
home team logo
Triangelns IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IK Viljan Strängnäs
Division 4 Herr Örebro
home team logo
SMÅ IF
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Latorps IF
Division 4 Herr Örebro
home team logo
IFK Hallsberg
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
IK Sturehov
Division 4 Herr Örebro
home team logo
FK Örebro
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Mariebergs IK
Division 4 Herr Örebro
home team logo
IF Eker Örebro
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Adolfsbergs IK
Division 4 Herr Örebro
home team logo
FK Bosna 92
19:10 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
IFK Örebro
Division 4 Pojk Vårmatcher
home team logo
Ulvåkers IF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Våmbs IF
Division 4 Pojk Vårmatcher
home team logo
Trollhättans BoIS (9:9)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Wargöns IK
Division 4A Herr
home team logo
Lerums IS
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Gårda BK
Division 4A Herr
home team logo
FC Komarken
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Stenkullen GoIK
Division 4B Herr
home team logo
Göteborgs FF
18:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Mölnlycke IF
Division 4B Herr
home team logo
Guldhedens IK
19:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Näsets SK
Division 5 Flick Vårmatcher
home team logo
Kronängs IF
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Toarpsalliansen Svart
Division 5 Flick Vårmatcher
home team logo
Hörnebo SK
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
BK Trix
Division 5 Herr Gestrikland
home team logo
Kungsgårdens SK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hagaströms SK
Division 5 Herr Halland
home team logo
Galtabäcks BK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Kvibille BK
Division 5 herr norra
home team logo
Bergsbyns SK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vebomarks IF
Division 5 herr norra
home team logo
Malå IF
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Skellefteå FF/SSK 2
Division 5 Pojk Vårmatcher
home team logo
Skepplanda/LödöseNygård
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vänersborgs FK
Division 5 Pojk Vårmatcher
home team logo
Trollhättans FK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Åsaka SK
Division 5A Herr
home team logo
Bergsjö IF
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
FC Bosona-Bosna IF
Division 5A Herr
home team logo
Floda BoIF
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Götaholms BK
Division 5A Herr
home team logo
Lunden Överås BK
19:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Inter Linné IF
Division 6 Herr Gestrikland
home team logo
Norrsundets IF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Helges IF 2
Division 6 Herr Mellersta Skåne
home team logo
Harlösa IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
GOF IF
Division 6 Herr Mellersta Skåne
home team logo
Trollenäs IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Löberöds IF
Division 6 Herr Mellersta Skåne
home team logo
Askeröds IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hardeberga BK
Division 6 Herr Mellersta Skåne
home team logo
Södra Rörums Bygdeförening
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Helsingkrona
Division 6 Herr Nordöstra B Skåne
home team logo
Gärds Köpinge IF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Önneköps IF
Division 6 Herr Nordöstra B Skåne
home team logo
Huaröds IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ovesholms IF
Division 6 Lidköping Flick
home team logo
Sils IF
18:00 den 18 juni
FT
visitor team logo
Lidköpings FK
Division 6 Mellersta Södra Herr Halland
home team logo
Simlångsdalens IF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Andersbergs IK
Division 6 Mellersta Södra Herr Halland
home team logo
Snöstorp Nyhem FF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Oskarström IS
Division 6 Pojk Vårmatcher
home team logo
Wargöns IK Vit
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Skoftebyns IF Svart
Division 6 Pojk Vårmatcher
home team logo
Ulricehamns IFK
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Elfsborg
Division 6 Pojk Vårmatcher
home team logo
Fristad/Sparsör/Borgstena
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bergdalens IK
Division 6 Pojk Vårmatcher
home team logo
Holmalunds IF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Trollhättan
Division 6 Pojk Vårmatcher
home team logo
Skoftebyns IF Vit
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Grohed/Ljungskile
Division 6 Trollhättan Flick
home team logo
Vänersborgs FK
18:00 den 18 juni
FT
visitor team logo
Vänersborgs IF
Division 6 Trollhättan Flick
home team logo
Skoftebyns IF
19:00 den 18 juni
FT
visitor team logo
Halvorstorp/Trollhättans FK
Division 6A Herr
home team logo
Angered SK
19:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Bergums IF
Division 6C Herr
home team logo
Hällesåker IF
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Landala IF
Division 6C Herr
home team logo
Fröjdens FK
19:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
SK Argo
Division 7 Pojk Vårmatcher
home team logo
IFK Örby
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Elfsborg
Division 8 Pojk Vårmatcher
home team logo
Trollhättans IF/Sjuntorp
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IK Gauthiod
Division 8 Pojk Vårmatcher
home team logo
Hestrafors/Bollebygds Vit
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tvärred/Vegby/Gällstad
Division 8 Pojk Vårmatcher
home team logo
Råda BK Vit
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vara SK Svart
Division 9 Borås Pojk
home team logo
Sjömarkens IF
18:00 den 18 juni
FT
visitor team logo
Skene IF Svart
Division 9 Vänersborg Pojk
home team logo
Trollhättans FK Röd
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Trollhättans BoIS
DM P16 (05) omg 1
home team logo
Hossmo BK
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Lindsdals IF
Ettan Norra 2021
home team logo
Umeå FC
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Luleå
Ettan Södra 2021
home team logo
Qviding FIF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vänersborgs IF
F 13 A1 Östergötland
home team logo
Lotorps IF
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Eneby BK
F 13 A1 Östergötland
home team logo
Lindö FF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Linghems SK
F 17-19 B Östergötland
home team logo
Malmslätts AIK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Boxholms IF
F06 Nv2
home team logo
ASK/BIK komb 9-m
18:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Gnosjö IF
F06 Ö
home team logo
Hultsfreds FK 9-m
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Blomstermåla IK 9-m
F07 Nv1
home team logo
IFK Värnamo
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Habo IF
F07 Nv1
home team logo
Gislaveds IS
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Barnarps IF
F07 Nv3
home team logo
RåsLB
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Nässjö FF 2
F08 SV
home team logo
Ljungby IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Rydaholm/Bors
F10 Sö blå
home team logo
Trekantens IF
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mörbylånga GOIF
F10 Sö vit
home team logo
Lindsdals IF
17:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Färjestadens GOIF vit
F12 (2009)
home team logo
Storviks IF
00:00 den 19 juni
VS
visitor team logo
Valbo FF Svart
F13 Vår
home team logo
Hoby GIF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Växjö DFF
F14 G2
home team logo
SK Iron Gul
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Danmarks IF F07 Vit
F14 år grupp 2 Södermanland
home team logo
Nya Södertälje KFF F07/08
00:00 den 19 juni
VS
visitor team logo
Nyköpings BIS F06/07/08 Blå
F15 Skåne, vår
home team logo
Veberöds AIF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Rosengård
F17 SM 2021 - Norra Götaland
home team logo
Jitex Mölndal BK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
BK Häcken
F19 NaFu (02)
home team logo
Östansbo IS
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Högbo AIK
F19 NaFu (02)
home team logo
Högbo AIK
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Östansbo IS
F2005/2002- 2A
home team logo
Kungsängens IF 1
19:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sundbybergs IK Grön
F2005/2002- 2A
home team logo
Bollstanäs SK Grön
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Enebybergs IF 1
F2005/2002- 2A
home team logo
Ängby IF 1
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Viksjö 2
F2005/2002- 2B
home team logo
Ingarö IF 3
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mälarhöjdens IK Fotboll 1
F2005/2002- 3C
home team logo
Stuvsta IF 1
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sickla IF Röd
F2007- 1B
home team logo
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Stureby SK Svart
F2007- 2B
home team logo
Vasalund IF 1
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 2
F2007- 2C
home team logo
Boo FF 4
19:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sköndals IK FK 1
F2007- 4A
home team logo
Värtans IK
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Djurgårdens IF FF 4
F2007- 4B
home team logo
Spånga IS FK 2
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Karlbergs BK 1
F2007- 4C
home team logo
IFK Aspudden-Tellus 1
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bagarmossen Kärrtorp BK Svart
F2008- 1B
home team logo
Älta IF 1
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 1 grön
F2008- 4B
home team logo
IFK Bergshamra 2
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Viksjö 2
Flickor 2006(15 år) Medel
home team logo
Hovås Billdal IF
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Mölndal Fotboll Röd
Herr Div 5 Södra
home team logo
FC Arlanda 2
19:45 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Enköpings IS
Herr Div 8 Västra
home team logo
Östervåla IF 2
00:00 den 19 juni
Inst.
visitor team logo
Fjärdhundra SK
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Älta IF
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Värtans IK
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Som United Fotbollsförening
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
IFK Lidingö BK
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Järla IF FK
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Norrtulls SK
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Mariebergs SK
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Boo FF
Herrar 4 Mellersta
home team logo
Gimonäs FC
20:15 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Fisksätra IF
Herrar 4 Södra
home team logo
FC Brandbergen
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Grödinge SK
Herrar 5 Mellersta
home team logo
Årsta FF
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Hallonbergens IF
Herrar 5 Norra
home team logo
Storskogens SK
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Åkersberga FC
Herrar 5 Norra
home team logo
FK Bosna 08
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Parsian Väsby IF
Herrar 6 A
home team logo
Ursvik IK
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Roslagskulla IF
Herrar 6 A
home team logo
Dynamo Täby FC
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
BK Bussenhus
Herrar 6 B
home team logo
Vällingby AIK
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
FK Bromma
Herrar 6 B
home team logo
Råsunda IS
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
IFK Bergshamra
Herrar 6 B
home team logo
FC Plavi Team
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Apollon Solna FK
Herrar 6 C
home team logo
Konglig Samhällsbyggnadssektion FC
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
AC Azzurri
Herrar 6 D
home team logo
Fotfolket FF
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Högalids IF
Herrar 6 E
home team logo
Ösmo GIF FK
19:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
High Valley FC
Herrar 6 F
home team logo
Camdja IKF
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Dardania Stockholm FF
Herrar 6 F
home team logo
Kransen United FF
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Aspuddens FF
Herrar 7 B
home team logo
Anadolu FC
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Åkermyntan IF
Herrar 7 C
home team logo
Kungsholms FK
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Stockholms Universitets FF
Herrar 7 F
home team logo
Boo SK
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Stockholm StreetSoccer FF
Herrar 7 F
home team logo
FC Tre Laxar
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
BK Bleket
Herrar 7 F
home team logo
Greenline Patriots FC
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Boo FK
Herrar 7 G
home team logo
Enskede United FC
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
FC Första
Herrar 7 G
home team logo
Söderort United FF
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Nackdala AIS
Herrar 7 H
home team logo
FC Croatia Stockholm
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Unite Stockholm IF
Herrar 7 H
home team logo
Newroz FC Bredäng
20:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
FC Druzja
Herrar Vet C
home team logo
Ekerö IK
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Apollon Solna FK
Herrar, Utveckling B Vara
home team logo
Tråvad/Larv
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mellby IK
Junior Flickor Div 3
home team logo
Kode IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Torslanda IK 2
Junior herr Södermanland
home team logo
Gnesta FF Juniorer
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Nyköping U19
Junior herr Södermanland
home team logo
Nykvarns SK HJ
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Katrineholms SK FK P19
Junior herr Södermanland
home team logo
Värmbols FC / KAIK
19:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Järna SK U
Junior Pojkar Div 1
home team logo
Sävedalens IF
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hisingsbacka FC
Junior Pojkar Div 4
home team logo
IF Väster svart
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ale United
P 14 B3 Östergötland
home team logo
Rimforsa IF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Åtvidabergs FF
P 15 div 2 västra grundserie
home team logo
IFK Skoghall 2
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Karlstad Fotboll 2
P 15-16 A Östergötland
home team logo
Vikingstads SK
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hjulsbro IK
P 16 grundserie Värmland
home team logo
Säffle SK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Forshaga/Ulvsby
P 17-19 A Östergötland
home team logo
Svärtinge SK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Borens IK
P 17-19 B Östergötland
home team logo
BK Kenty
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Wreta Kloster/BK Ljungsbro
P05 N2
home team logo
Ölmstads IS 9-m
18:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Tenhults IF 9-m
P06 Nv2
home team logo
Bäckseda IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Real Internacional
P06 Nv3
home team logo
Månsarps IF 9-m
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tenhults IF 9-m
P06 Nv3
home team logo
Gnosjö IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vrigstads IF 9-m
P06 Nv4
home team logo
Torpa AIS komb 9-m
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mullsjö IF
P07 Nv3
home team logo
IK Vista/ÖIS
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Haga
P07 NÖ
home team logo
IFK Västervik
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ankarsrums IS komb
P07 NÖ
home team logo
Tjust IF FF
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Mörlunda GOIF 7-m
P07 S1
home team logo
Räppe GOIF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sandsbro AIK 1
P07 S2
home team logo
Moheda IF
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Älmhults IF 2
P07 Sö1
home team logo
Lindsdals IF 1
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Smedby BoIK 1
P08 M1
home team logo
Tranås FF 1
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Eksjö Fotboll 1
P08 SV2
home team logo
Kånna/Hamneda/Ling/Angelstad 7-m
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Virestads IF
P08 V1
home team logo
Ljungby IF 2
19:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hovshaga AIF 3
P09 M gul
home team logo
Bäckseda IF
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vetlanda FF
P09 Nv vit
home team logo
Habo IF blå
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Haga
P09 Nö gul
home team logo
Timmernabbens IF
00:00 den 19 juni
VS
visitor team logo
Mönsterås GOIF
P09 Sö röd
home team logo
Hossmo BK vit
17:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Lindsdals IF Gul
P10 Nö
home team logo
Rumskulla GOIF
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Blackstad/Odensvi IF
P10 Sö grön
home team logo
Södermöre komb
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Emmaboda Komb
P10 V gul
home team logo
IFK Värnamo vit
17:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Anderstorps IF
P11 V gul
home team logo
Värnamo Södra FF röd
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Gislaveds IS gul
P11 Ö blå
home team logo
Högsby IK
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mörlunda/Målilla
P12 Sydvästra B3, vår
home team logo
FC Möjligheten 1
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Åkarps IF 1
P13 Nordvästra A, vår
home team logo
IF Lödde P08 Gul
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Helsingborgs IF Röd
P13 Sydvästra A1, vår
home team logo
FF Atletiko Malmö gul
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Torns IF orange
P13-14 (9mot9) vår Grupp 3N Örebro
home team logo
Rynninge IK Blå
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Lindesberg 2 Vit
P13-14 (9mot9) vår Grupp 3S Örebro
home team logo
IFK Kumla 2 Röd
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hovsta IF 2 Orange
P14 (07)
home team logo
Högbo AIK
00:00 den 19 juni
VS
visitor team logo
Brynäs IF FK
P14 Skåneserie Sydvästra, vår
home team logo
FC Bellevue
19:00 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Hyllie IK
P14 Sydvästra C1, vår
home team logo
FC Trelleborg vit
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Limhamn Bunkeflo 4
P14 år svart Södermanland
home team logo
Assyriska FF 07
00:00 den 19 juni
VS
visitor team logo
Nykvarns SK P 07 Blå
P15 Skåneserie A, vår
home team logo
IF Limhamn Bunkeflo
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Hässleholm
P16 Kvalserie
home team logo
IK Sirius FK P05
19:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
Roslagsbro IF U16
P16 Södra, vår
home team logo
Blentarps BK (9m9)
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Rosengård 1917
P16 Södra, vår
home team logo
Vellinge IF
00:00 den 19 juni
VS
visitor team logo
BK Flagg
P16-17 A Uppland
home team logo
Roslagsbro IF U16/17
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bälinge IF P17
P16-17 G Uppland
home team logo
Harbo IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Unik FK P05
P19 Div.1 2021 - Region 2
home team logo
Skene IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Lindome GIF
P2003 kval till P19-1B
home team logo
Boo FF 1
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Rågsveds IF
P2003/2002- 2B
home team logo
Norrtulls SK U2
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Edsviken FF U19
P2003/2002- 2C
home team logo
Stureby SK 1
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Stuvsta IF 1
P2004- 1B
home team logo
Tullinge Triangel Pojkar FK
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bagarmossen Kärrtorp BK
P2004- 2A
home team logo
Hässelby SK FF 1
20:15 den 18 juni
4 - 1
visitor team logo
IF Brommapojkarna 4
P2005- 1A
home team logo
IF Brommapojkarna 2
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Djurgårdens Talangfotbollsförening 2
P2005- 1B
home team logo
IFK Haninge 1
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Segeltorps IF Blå
P2005- 2C
home team logo
Älvsjö AIK FF Utv
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 17
P2005- 3C
home team logo
Älvsjö AIK FF 3:2
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tallkrogens IF
P2006- 1B
home team logo
IFK Haninge U
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Boo FF 6
P2006- 2A
home team logo
Täby FK 31
20:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sollentuna FK Nord 1
P2006- 2D
home team logo
Årsta FF 2
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Rågsveds IF 1
P2006- 3C
home team logo
Stureby SK
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Älvsjö AIK FF P15-2
P2006- 3C
home team logo
Boo FF 7
19:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Örby IS U
P2006 kval till P16-1A
home team logo
Hammarby TFF 1
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Djurgårdens Talangfotbollsförening 1
P2006 kval till P16-1B
home team logo
Skogås-Trångsunds FF Svart
19:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
Värmdö IF
P2007- 1C
home team logo
Älvsjö AIK FF P14-1
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Jarlabergs IF
P2007- 1C
home team logo
Älta IF svart
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IF Brommapojkarna 3
P2007- 2D
home team logo
Huddinge IF P07:5-1
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Hammarby IF FF 12 grön
P2007- 2G
home team logo
Segeltorps IF Vit
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Huddinge IF P07:1-1
P2007- 3B
home team logo
IF Brommapojkarna 9
18:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Stocksund
P2007- 3F
home team logo
Hanvikens SK Vit
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Skogås-Trångsunds FF
P2007- 4C
home team logo
Sollentuna FK Mitt 2
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Djurgårdens IF FF 7
P2007- 4E
home team logo
Boo FF 6
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vårby Gårds IF Grön
P2008- 1A
home team logo
Spånga IS FK
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ursvik IK Svart 1
P2008- 1C
home team logo
IFK Sollentuna 3
17:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
Jarlabergs IF 1
P2008- 2B
home team logo
Hässelby SK FF 6
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vasalund IF Svart
P2008- 2B
home team logo
Hammarby IF FF 6 grön
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ursvik IK Svart 2
P2008- 2G
home team logo
Huddinge IF P08:1-1
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mälarhöjdens IK Fotboll 1
P2008- 3J
home team logo
Sörskogens IF 1
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Ösmo GIF FK
P2008- 4G
home team logo
Hammarby IF FF 28 vit
17:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Västerhaninge IF Vit
P9 Sydvästra A2, vår
home team logo
IF Limhamn Bunkeflo B2 svart
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Bellevue svart
Pojkar 15 Elit
home team logo
IK Brage
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Slätta SK
Pojkar 16 år Södermanland
home team logo
Stigtomta IF P04/05/06/07 gul
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
BK Sport P U16
Pojkar 2005(16 år) Svår
home team logo
Mölnlycke IF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IK Kongahälla
Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp A
home team logo
Angered BK Svart
19:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Stenkullen GoIK
Pojkar 2006(15 år) Lätt Grupp A
home team logo
Solängens BK
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Lundby IF Vit
Pojkar Div 3 Norra
home team logo
Sorsele UF 07 mix
15:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Kågedalens AIF P 0607
Pojkar div 3 Södra grp Blå
home team logo
Sandåkerns SK P07 Vit
18:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mariehem SK (P07) 3
Pojkar div 3 Södra grp Blå
home team logo
Mariehem SK (P07) 3
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo Vit/Svart
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 1
home team logo
IK Frej Täby FF (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Örby IS (5)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 10
home team logo
Parsian Väsby IF (5)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Mariebergs SK (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 11
home team logo
Fittja IF (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Som United Fotbollsförening (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 12
home team logo
Nacka FC (5)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Husby FF (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 15
home team logo
Bagarmossen Kärrtorp BK (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Spårvägens FF (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 15
home team logo
Essinge IK (5)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Årsta FF (5)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 2
home team logo
IFK Tumba FK (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Turebergs IF (5)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 2
home team logo
Konyaspor Kultur och IF (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Djursholm (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 21
home team logo
Ursvik IK (6)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tullinge BK (7)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 22
home team logo
Svensk-Palestinska FF (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Bergshamra (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 23
home team logo
Lado Sur FC (7)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Fullersta FK (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 24
home team logo
Aspuddens FF (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Oranje FK (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 26
home team logo
Boo SK (7)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sundbyberg FC (7)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 27
home team logo
Preben BoIS (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Olympia Stockholm FF (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 27
home team logo
Dardania Stockholm FF (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Croatia Stockholm (7)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 30
home team logo
Andino United IF (6)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Råsunda IS (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 30
home team logo
Atletic Blåsut FC (7)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Stockholms Universitets FF (7)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 33
home team logo
FK Bromma (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Tre Laxar (7)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 36
home team logo
Apollon Solna FK (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tekniska Högskolan FC (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 37
home team logo
Argentinska Stockholm IF (7)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
BK Bussenhus (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 39
home team logo
FC Baloch (6)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
BK Gamla Karlbergare (6)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 4
home team logo
Rinkeby United FC (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Järla IF FK (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 4
home team logo
Solna FC (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bromstens IK (5)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 5
home team logo
Norrtulls SK (4)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Bollmora Internacional IKF (5)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 6
home team logo
Hallonbergen IF (5)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tudor Arms FC (5)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 7
home team logo
Grödinge SK (4)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Lidingö BK (4)
Stockholm Cup 2021/2022 B grupp 8
home team logo
Olympiacos FC (5)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Kista SC KFUM (4)
Tr.matcher Kalmar FDK
home team logo
Gullabo-Gullaboås (6)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Fjärdsjömåla AIF (6)
Tr.matcher Vä.Småland FDK
home team logo
Västboås GoIF (6)
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Smålandsstenars GOIF (4)
Tr.matcher Vä.Småland FDK
home team logo
Värnamo Södra FF (4)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Malmbäcks IF (4)
Träningsmatcher Damer 2021
home team logo
Vansbro AIK FK
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Sollerö IF
Träningsmatcher domarklubbar Södermanland
home team logo
IK Viljan Strängnäs F07
18:15 den 18 juni
VS
visitor team logo
Eskilstuna United DFF F2007
Träningsmatcher Herrar
home team logo
Sätila SK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Partille IF FK
Träningsmatcher Herrar
home team logo
Kristianopels GoIF
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Kalmar City BK
Träningsmatcher Herrar 2021
home team logo
Korsnäs IF FK
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
IFK Mora FK
Träningsmatcher i Norrbotten 2021
home team logo
FC Norrsken(D3D)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Unbyns IF (D3D)
Träningsmatcher Juniorer Göteborg
home team logo
IF Mölndal Fotboll (DJ)
18:30 den 18 juni
Inst.
visitor team logo
Sävedalens IF (DJ)
Träningsmatcher med AD Göteborg Vår
home team logo
Näsets SK (D4H)
18:45 den 18 juni
VS
visitor team logo
Tynnered FC (D5H)
Träningsmatcher med AD Göteborg Vår
home team logo
Lerums IS (D4H)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Utbynäs SK (D5H)
Träningsmatcher med AD Göteborg Vår
home team logo
Lunden Överås BK (D5H)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Eriksbergs IF (D5H)
Träningsmatcher Seniorer Göteborg Vår
home team logo
Syrianska/Arameiska Föreningen Göteborg (D6H)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
FC Fyrklövern (D6H)
Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg
home team logo
Mölnlycke IF (P06)
18:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Öjersjö IF (P06)
Ungdoms DM-Miljönären Cup, Flickor 14 9-m
home team logo
Islingby IK
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Falu BS FK Gul
Victoria Cup 2021/2022 grupp 10
home team logo
Rotebro IS FF (5)
19:30 den 18 juni
VS
visitor team logo
Vasalund IF (4)
Victoria Cup 2021/2022 grupp 6
home team logo
Stureby SK (3)
20:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Västerhaninge IF (4)
Victoria Cup 2021/2022 grupp 8
home team logo
Årsta FF (4)
19:00 den 18 juni
VS
visitor team logo
Nacka Allstars DFF (3)